Nowa strona już JEST !!!

Nowości

Witajcie w nowym Studio Urody Wiola !

Jak widać strona przeszła gruntowną renowacje min.  nowa szata graficzna. Po przez wprowadzenie zmian wierze, że wraz nowym wyglądem zachęci potencjalnych klientów do skorzystania z moich usług. Dzięki zastosowaniu nowej technologi strona dostępna będzie dostępna na komputerze jak i na urządzeniach mobilnych (smartphone, tablet). Strona jest świeżo po zmianach, wiec przez najbliższe tygodnie będą wprowadzenie poprawki.

Studio jeszcze lepsze !!

Zmieniony wygląd oraz silnik strony i dodano masę funkcji. Strona jest bardziej czytelna i przyjemna dla oka. Wszystkie podstrony są tak stworzone aby łatwo było się po niej poruszać. Każda usługa została szczegółowo opisana, przez co każdy z Was będzie wiedział na czym polegają zabiegi.

Na stronie znajduję się podstrona Promocje, będą tam umieszczane promocje związane z usługami, więc jeśli chcesz oszczędzić trochę pieniążków, zaglądaj tam systematycznie.

Aktualności

Na stronie Aktualności będą się pojawiać informacje na temat salonu oraz artykuły w, których będę się dzieliła swoją wiedzą.

Zapraszam was też na mojego facebooka Studio!

Pozdrawiam Wiola 🙂

Informacja
Facebook Twitter